Rapid Transformational Therapy®​

RTT®

Wszechświat, który cię stworzył i dał ci wszystkie twoje niesamowite talenty będzie cię wspierał we wszystkim czego pragniesz.

Marisa Peer

Czym jest RTT®?
(Rapid Transformational Therapy®)

Rapid Transformational Therapy® jest to pionierska metoda hybrydowa, która pozwala osiągnąć szybką zmianę z wybitnie trwałymi rezultatami. Ten rodzaj terapii łączy w sobie hipnoterapię z autorskimi narzędziami zainspirowanymi nowatorskimi i niezwykle skutecznymi narzędziami  z psychoterapii, hipnoterapii, programowania neurolingwistycznego, terapii kognitywno-behawioralnej i neurobiologii. Niezwykle wysoka skuteczność jej narzędzi opiera się na bezpośredniej pracy z umysłem podświadomym, w stanie głębokiego relaksu. Dzięki takiej formie pracy można dotrzeć bezpośrednio do źródła wyuczonych wzorców zachowań, programów i nawyków.

Autorką metody jest Marisa Peer, która tworzyła ten niepowtarzalny styl hipnoterapii, przez ponad trzy dekady pracy z klientami. Wielokrotnie uznawana za najlepszą brytyjską terapeutkę, autorka wielu książek, mówczyni motywacyjna, która wraz ze społecznością terapeutów RTT® pomaga tysiącom ludzi na całym świecie skutecznie pokonywać życiowe i osobiste trudności począwszy od utraty wagi, bezsenność, przez eliminację lęków, kompulsji po uzyskanie kontroli nad uzależnieniami i nie tylko.

Dlaczego RTT™ jest tak skuteczną metodą? Jest to potężny proces transformacji, który został zaprojektowany tak, aby w prosty i szybki sposób odkryć główną przyczynę Twoich problemów, uwolnić ograniczające przekonania, nadać kompletnie nowe znaczenie przeszłym doświadczeniom,  by znowu być w pełni sobą i żyć swoim wymarzonym życiem.

Jesteś wystarczający nie dlatego, że zrobiłeś, powiedziałeś, pomyślałeś, kupiłeś, stałeś się lub stworzyłeś coś wyjątkowego, ale dlatego, że zawsze taki byłeś.

Marisa Peer

Dzięki RTT® :

Odnajdziesz źródło i zrozumiesz przyczyny trudności, z którą się mierzysz

Rozpoznasz swoje blokady oraz kiedyś wyuczone wzorce zachowań i schematy, które dziś kompletnie nie spełniają swojej funkcji, a podświadomie kierują Twoim życiem.

Spojrzysz na swoje doświadczenia z innej perspektywy i zdecydujesz jak chcesz je widzieć

Zmienisz swój punkt widzenia i uświadomisz sobie, co przeszkadza Ci w wykorzystaniu Twojego pełnego potencjału.

Świadomie i uważnie dobierzesz słowa z jakimi codziennie zwracasz się do siebie

Zrozumiesz jak ważny jest dialog wewnętrzny i słowa jakich używasz w stosunku do sobie. 

Zaopiekujesz się sobą, może w dotąd nieznany sposób

Zaopiekujesz się swoim wewnętrznym dzieckiem i rozpoznasz swoje ogromne zasoby. Odzyskasz poczucie sprawczości. 

Poprawisz relację ze sobą

Skontaktujesz się ze sobą i odzyskasz zaufanie do siebie, swojej intuicji, swoich emocji, które są i zawsze były ważne i prawdziwe.

Jak mogą pomóc narzędzia RTT®

 • Poznaj siebie, spotkaj się ze sobą
 • Zwiększ poczucie własnej wartości
 • Nabierz pewności siebie
 • Pokonaj strach przed porażką
 • Zwalcz prokrastynację i staw się do działania
 • Pozbądź się syndromu oszusta
 • Uwolnij się od urazy wobec rodziny i partnerów
 • Przezwycięż poczucie nieadekwatności
 • Zacznij z odwagą planować swoją przyszłość
 • Nabierz łatwości w podejmowaniu decyzji
 • Uporządkuj towarzyszący Ci chaos
 • Nadaj sens swojemu życiu i własnym doświadczeniom
 • Popraw koncentrację
 • Z lekkością przygotuj się do egzaminów
 • Wyzwól swoją kreatywność
 • Odkryj swoje życiowe powołanie
 • Stań się niezależną i samowystarczalną jednostką
 • Rozpoznaj co stoi za chorobą, na którą cierpisz i uwolnij się od objawów fizycznych, których doświadczasz, w tym bólu fizycznego
 • Popraw jakość swojego snu
 • Uwolnij się od bruksizmu
 • Naucz się jak radzić sobie z emocjami
 • Zajdź w upragnioną ciążę
 • Zmotywuj się do aktywności fizycznej
 • Naucz się słuchać i rozumieć swoje ciało
 • Stwórz wymarzoną relację ze sobą, bo ona jest kluczem do szczęśliwej relacji z innymi 
 • Otul troską wewnętrzne dziecko, ulecz jego rany
 • Popraw osiągnięcia sportowe
 • Znajdź przyczynę zachowań agresywnych, zapanuj nad gniewem i przeprogramuj sposób działania na zawsze
 • Naucz się stawiać granice
 • Odzyskaj wewnętrzną motywację

Wierzę, że nie można naprawić tego, czego się nie rozumie i nie można uzdrowić tego, czego się nie czuje, więc zacznijmy od tego.

Marisa Peer

Słowa moich klientów

Współpraca z Karoliną to wspaniałe doświadczenie. Od samego początku czułam się cudownie zaopiekowana. (…) Czułam się wysłuchana i dzięki jej prowadzeniu i odpowiednim pytaniom pomogła mi odnaleźć czego potrzebuję. (…) Pomogła mi nabrać nowego spojrzenia na moją przeszłość. Karolina ma przepiękny i kojący głos. Bardzo przyjemnie i efektywnie podąża się za takim głosem w trakcie regresji. (…) Rewelacyjna sesja i rewelacyjna osoba. Bardzo polecam 🙂

Patrycja

Spotkanie podczas sesji RTT to tak naprawdę w moim odczuciu spotkanie w głównej mierze z samym sobą. (…) Bezgraniczne bezpieczeństwo to słowa, które najbardziej określają moje odczucia, dzięki czemu mogłam się tak głęboko otworzyć nie tylko przed Karoliną, ale przede wszystkim przed sobą samą. (…) Jeśli ktoś jest gotowy, otwarty na nową jakość siebie samych, to zdecydowanie warto zaufać RTT i wsparciu, które daje Karolina. Polecam z całego serca. Dziękuję.

Gosia

Moja wdzięczność za prowadzenie, za to że czułam się bezpieczna podczas procesu, za serducho jakie wkładasz do pracy. Jestem wdzięczna za Cud poznania i doświadczenia pracy z Tobą.
Magia w odkrywaniu zagubionych, zakopanych i nie ukochanych cząstek mnie. Dziękuję to za mało. Wysyłam moc płynąca ze źródła gdzie jesteśmy jednością.
Medytacja niezwykła, bardzo dziękuję.
Całuję, przytulam

♡ ♡ ♡

Marzena

Czym jest Medytacja Kierowana w RTT®?

W RTT® integrującym zmiany elementem sesji jest Hipnomedytacja Kierowana. 

Medytacja jest potężnym narzędziem do relaksacji, zarządzania stresem czy poprawy jakości snu. Hipnomedytacja, to pójście o krok dalej, w stan podobny do transu, znany jako hipnoza. Hipnoza jest stanem umysłu, który wyzwala większe niż zwykle skupienie i koncentrację. Hipnoza wykorzystuje moc skupienia i stanu wysokiej podatności na sugestie, aby dokonać pozytywnych zmian, takich jak np. rzucenie palenia czy pokonanie lęku przed wystąpieniami publicznymi i wiele innych. 

Po spotkaniu, na którym klient poddawany jest hipnozie otrzymuje spersonalizowane nagranie transformacyjne, które poprzez codzienne odtwarzanie, przez parę tygodni z rzędu, nadpisuje wzorce myślenia, a w konsekwencji wzorce zachowań przez co. mogą one być zmieniane, poprawiane, przekształcane lub całkowicie zastępowane pozytywnymi i wzmacniającymiTak jak życie ciągle się zmienia, tak i mózg ciągle się zmienia. Poprzez powtarzanie mózg przekształca się. Powtarzanie tworzy pamięć długotrwałą poprzez wywoływanie lub wprowadzanie silnych interakcji chemicznych w synapsie neuronu (gdzie neurony łączą się z innymi neuronami).

1639496452_RTT Practitioner Logo-01
1545433807_RTT-C.HYP_Logo-e1646310399735-1.png
Certified_Logo-01
ATPMainLogoBlue

RTT® jest rozpoznane/akredytowane przez:

Endorsed by the General Hypnotherapy Register, the Accredited Counsellors, Coaches, Psychotherapists And Hypnotherapists, International Association Of Counselors & Therapists, the Australian Society Of Clinical Hypnotherapists, New Zealand Association Of Professional Hypnotherapists Inc., the International Hypnosis Federation, Nederlandse Beroepsvereniging Van Hypnotherapeuten, the International Hypnosis Association, the International Coaches Register, the Hypnotherapy Directory, the National Guild Of Hypnotists, the Clinical Hypnotherapy Professionals Association, the Complementary and Natural Healthcare Council,  and the American Board of Hypnotherapy and the Royal Society Of Medicine.

Shopping Cart