Witaj w

Sztuce Doświadczania Siebie

(…) zbyt często słyszał, jak ludzie powtarzają, by nie tłumić uczuć, wyrażać emocje, uwolnić ból. On sam uważał, że tłumienie uczuć ma wiele zalet. Jeśli robi się to dostatecznie długo i dostatecznie głęboko, wkrótce przestaje się cokolwiek czuć.

Neil Gaiman, Amerykańscy bogowie

Witaj w Sztuce Doświadczania Siebie,
cieszę się, że jesteś.

Czasem dzieje się tak, że nie wiemy dlaczego i po co spotykamy na swojej drodze ludzi, których nigdy nie spodziewaliśmy się spotkać. To spotkanie okazuje się nam potrzebne, do wymiany emocji, myśli i doświadczeń. Nie ignorujmy tych okoliczności, mogą wnieść do naszego życia zupełnie nową jakość i wartość. Pisząc to wierzę, że właśnie dlatego tu jesteś. Pozwól zabrać się w podróż, gdzie w bezpiecznej przestrzeni spotkasz się ze sobą, ze zrozumieniem, szacunkiem i miłością i chociaż w pracy nad sobą cenię mądrość samotności, to uważam, że drugi człowiek jest nam często niezbędny do tego by dostrzec siebie w pełni, by usłyszeć niesłyszane.

Pozwól, że będę Ci w tym towarzyszyć.
Z miłością ♡
Karolina

[...] przypadkowe spotkanie jest czymś najmniej przypadkowym w naszym życiu [...].

- Julio Cortázar

Czym jest Sztuka Doświadczania Siebie?

Jest to umiejętność przeżywania, odczuwania i poznawania. Empatycznego doświadczania Ja. Jest to proces, w którym zdobywamy wiedzę o sobie poszerzając własną świadomość, ale też ucząc się kim jesteśmy, z miłością, akceptacją i zrozumieniem dla siebie, swoich doświadczeń, systemu wartości i wierzeń. Kiedy pozwolimy sobie na to żeby czuć, to otwieramy się na nową przestrzeń, nowe doświadczenia i możliwości. Dla mnie jest to niezwykle osobista i intymna podróż, która jest jednocześnie sztuką odpowiedzialności, ale też sztuką dbania o siebie i kosztowania życia na własnych zasadach.

Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi.

- Stanisław Lem

W mojej ofercie znajdziesz dla siebie wiele możliwości:

Nie musisz spędzać długich miesięcy czekając na przełom. Pionierska metoda hybrydowa, która pozwala osiągnąć szybką zmianę z wybitnie trwałymi rezultatami. Potężny proces transformacji dysfunkcyjnych programów, dynamik, wyuczonych wzorców zachowań, niekorzystnych przekonań i nawyków.

Co dostajesz:

● konsultację wprowadzającą – POZNAJMY SIĘ – aby odkryć i szczegółowo sformułować Twoje potrzeby

● sesję hipnotyczną RTT® – DOŚWIADCZANIE przez RTT® – (120 min.)

● spersonalizowane, unikalne NAGRANIE TRANSFORMACYJNE, aby wykreować trwałą zmianę (do słuchania przez 21-30 dni po sesji) Ukochany przez klientów element sesji RTT®.

● 30-dniowe wsparcie w trakcie całego procesu przez wybrany komunikator

● sesja podsumowująca  proces  – Q-NOWEMU – z zastosowaniem różnych narzędzi, dobieranych indywidualnie do potrzeb, aby zmaksymalizować efekty pracy

Dostępna w pakietach 30,60,90-dniowych.

Programy dedykowane z użyciem m.in. technik RTT®, do pracy w zaciszu własnego domu.

Co dostajesz:

Program składa się z dwóch nagrań: 

 dedykowanego nagrania hipnozy podczas, którego dotrzesz do źrodła swojego problemu eliminując go u podstaw

 nagranie hipnomedytacji, to wspierające słowa, które kompletnie przetransformują dotychczasowe niekorzystne przekonania, dzięki którym utrzymasz motywację do działania i zmian oraz utrwalisz nowe, korzystne wspierające wzorce i schematy (do słuchania codziennie przez min. 21 dni od sesji) Ukochany przez klientów element sesji RTT®.

Nagrania hipnotyczno-medytacyjne podnoszące Twoją motywację, inspirujące i zasilające do działania, a także utrwalające nowe, korzystne wzorce, których pragniesz.  Ukochany przez klientów element sesji RTT®.

Co dostajesz:

 nagranie hipnomedytacji, to wspierające słowa, które kompletnie przetransformują dotychczasowe niekorzystne przekonania, dzięki którym utrzymasz motywację do działania i zmian oraz utrwalisz nowe korzystne wspierające wzorce i schematy (do słuchania codziennie przez min. 21 dni od sesji). 

Nagraniu towarzyszy relaksująca muzyka o częstotliwości 432 Hz. Kilkanaście minut dziennie, które przestroją Twój sposób myślenia. Do słuchania na zakończenie dnia lub tuż po przebudzeniu. 

Sesje z wykorzystaniem m.in. świadomości ciała (terapia somatyczna), coachingu, wizualizacji terapeutycznej, pracy z wewnętrznym dzieckiem, NLP. Czas trwania 50min.
 

Co dostajesz:

 ● sesja poprzedzona krótkim ćwiczeniem uważności, które otwiera na doświadczanie i czytanie informacji płynących z ciała.

Doskonała metoda do radzenia sobie z problemami dnia codziennego, jak również do rozpoznawania blokad, niekorzystnych przekonań. W tej przestrzeni otwieramy się na holistyczną ideę integracji ciała, umysłu i intuicji. 

Pakiet spotkań w systemie cotygodniowym lub dwutygodniowym.

"Uważam, że analiza jest właściwie sprawą uboczną. Wspaniale na to odpowiadają wielcy profesjonaliści, wielcy twórcy. Zapytano malarza: "Jak pan uzyskuje taką głębię w swoich błękitach?". "No, wyciskam tubę na paletę i rozrabiam ją". A Chagall, odpowiadając na pytanie: "Proszę pana, dlaczego pańskie krowy latają?", odpowiedział: "Nie wiem". Jest to wielka lekcja dla tych wszystkich, którzy nie potrafią się wyzwolić od analitycznego odbioru sztuki [...]."
- Witold Lutosławski

Sztuka dbania o siebie

Co to tak naprawdę znaczy? Sztuka dbania o siebie jest wielopoziomowa. To troska o ciało, umysł i duszę. Te trzy elementy nie istnieją jeden bez drugiego i żaden nie jest ważniejszy od drugiego. Kiedy dusza cierpi, cierpi nasze ciało. To jak się czujemy prowokuje to jak o sobie myślimy, a to jak o sobie myślimy uruchamia różne, często destruktywne, procesy w naszym ciele. To, że nie słuchamy swojej intuicji, siebie wyzwala w ciele szereg reakcji obronnych. Dusza, umysł i ciało – te trzy aspekty naszego istnienia są integralną częścią nas samych i ich synchronizacja gwarantuje nam poczucie szczęścia, zadowolenia, samorealizacji, zdrowia fizycznego i psychicznego.

Ciało

Umysł

Dusza

działanie
myślenie
odczuwanie

 ruch, regeneracja, odprężenie, relaksacja, zdrowie fizyczne, odżywianie, oddech, somatyka, sensoryka, motoryka

planowanie, percepcja, podejmowanie decyzji, uważność, samokontrola, przekonania, przeświadczenia

intuicja, samoświadomość, motywacja, emocje, uczucia, afekt, wrażliwość, sens, samoocena, wiara w siebie

Shopping Cart